Hakkımızda

Merhaba, ben Mehmet Mustafa Bahadır. Sünnet Sarayı'nın kurucusu ve yöneticisiyim.


Sünnet Sarayı, ailemizin 1950'li yıllarda Malatya ve Adana'da başlayan ticaret geleneğini sürdürüyor. Dedelerimiz, köylerden hububat, kuruyemiş, meyve, sebze, baharat, yumurta, narenciye ve esans alışverişi yaparak ticaret hayatına başladılar. Babam Mustafa Bahadır, Adana'dan İstanbul'a gelerek çorap ticaretine yöneldi.


Ben de bu başlangıç noktasından aldığım güçle aile geleneğini sürdürdüm. 1990'lı yıllarda Eminönü'nde işportacılık yaparak dedelerimin izinden gittim. 2000 yılında abim Ömer'in girişimiyle ve Murat abimin sermaye katkısıyla Sünnet Sarayı Mağazası'nı kurduk.


Bugün, Bağcılar ve Ümraniye'de bulunan fiziksel mağazamız ve e-ticaret sitemiz ile hizmet veriyoruz. Sünnet düğünleri için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz.


Kıyafetler: Sünnet kıyafetlerinde en yeni trendleri takip ediyoruz. Her yaş ve bütçeye uygun seçeneklerimiz var.

Aksesuarlar: Sünnet kıyafetlerini tamamlayacak aksesuarlarda da geniş bir yelpazeye sahibiz.

Davetiyeler: Sünnet düğününüz için özel davetiyeler hazırlayabiliriz.

Sünnet Düğünü Hediyelikleri: Sünnet düğününüzü unutulmaz kılmak için hediyelik eşyalarımızla misafirlerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Sünnet Yatağı Malzemeleri: Sünnet düğününüzün en özel anılarını ölümsüzleştirmek için sünnet yatağınızı bizimle birlikte tasarlayabilirsiniz.


Şirket Tarihçesi

2000

Kuruluş

2020

Şirket Bölündü

2023

Ümrani Mağazası 2. Mağazamız Oldu

Çalışanlarımız

Sünnet Sarayı Ailesi olarak adil kazanç anlayışıyla çalışanlarımıza hak ettikleri payı sunuyoruz. Şeffaflık ilkesiyle ürün kalitemizi artırarak sizlere en üst düzeyde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mehmet Mustafa BAHADIR

Kurucu ve CEO

Derya ŞAHİN BAHADIR

Genel Koordinatör

Bizimle çalışmak istiyorsanız, +90 850 811 01 99 veya bilgi@sunnetsarayi.com 'dan ulaşabilirsiniz.